Emergency Response Officer - Refresher Training Course - 11 June - Claim your seat
  •  Realistisch
  •  Praktijkgericht
  •  Belevingsgericht

Crisicom Crisismanagement en Bedrijfshulpverlening

Wie is wie

Bennema

Sylvester Bennema

Directeur
s.bennema@crisicom.nl

Breukelen, van

Marco van Breukelen

Sales en Accountmanagement
marco.vanbreukelen@crisicom.nl

Dekker, G.W.

Wendy Dekker

Sales Support
w.dekker@crisicom.nl

Veldscholten, R.

René Veldscholten

Sales en Accountmanagement
sales@crisicom.nl

Attsje Wassink

Marketing, Communicatie & PR
a.wassink@crisicom.nl

van Dam, A.

Arnold van Dam

Sr. Consultant Crisismanagement
a.vandam@crisicom.nl

Groen-Minelli

Rosa Groen-Minelli

Projectleider Crisissimulaties
r.groen@crisicom.nl

Douwes, F.

Femke Douwes

Instructeur Bedrijfshulpverlening
f.douwes@crisicom.nl

Imhof, C.

Corry Imhof

Instructeur Eerste Hulp
c.imhof@crisicom.nl

Land, R. van 't

Rico van 't Land

Manager Operations
r.vantland@crisicom.nl

Post, L.

Leona Post

Cursusadministratie
l.post@crisicom.nl

Wetzel, S.

Simon Wetzel

Cursusadministratie
s.wetzel@crisicom.nl

Groot, R. de

Rick de Groot

Planning
r.degroot@crisicom.nl

Land, C. van 't

Christien van 't Land

Planning
c.vantland@crisicom.nl

Beekman, O.T.

Orpa Beekman

Catering
info@crisicom.nl

Moorselaar, W. van

Wilco van Moorselaar

Facilitaire zaken
info@crisicom.nl