Vanaf 23 augustus 2010 wordt de toerit Hogeweg A'foort naar de A1 en A 28 (A'dam, Zwolle, Deventer) afgesloten. Een omleiding is ter plaatse ingesteld. Klik hier voor meer info.

 

 

 

Home Opleidingen BHV-NieuweStijl

Omgaan met agressie & geweld

Hoe ga je om met boze en agressieve klanten, hoe herken je emotionele en instrumentele agressie en hoe bepaal je je eigen houding hierin? Hoe blijf je je eigen veiligheid bewaken, omgaan met het dreigingsbeeld en hoe kun je met je eigen houding en optreden erger voorkomen?

Het zijn allemaal zaken die in de ééndaagse training Omgaan met agressie & geweld aan de orde komen. Niet alleen in theorie, maar vooral ook in de praktijk!

Daarom wordt gewerkt in kleine groepen en wordt vooral veel praktisch geoefend met behulp van professionele acteurs, getraind in het acteren in een educatief rollenspel. Deze acteurs behoren tot de eigen acteursgroep van Crisicom, genaamd Crisiact, 'bedreven in beleven'.