|
BHV-NieuweStijl©
Wat is BHV- NieuweStijl©? Crisicom heeft BHV-NieuweStijl© ontwikkeld waarbij tijdens de opleiding de focus op de praktijk ligt. Geen stel-je-voor verhaal, maar realistische situaties als uitgangspunt, waar de cursist ook in zijn eigen werkomgeving mee te maken kan krijgen. Het uitgangspunt is: bij een incident of calamiteit, binnen twee tot maximaal vier minuten na alarmering, minimaal twee deskundige en ervaren BHV’ers, herkenbaar aan een gekleurde hes en voorzien van de benodigde middelen, ter plaatse op de exacte locatie (eventueel zonder een lift te gebruiken), die daar direct handelend optreden, in afwachting van de reeds gealarmeerde professionele hulpverlening.
Uitgangspunt als doelstelling De verschillende onderdelen van het uitgangspunt zijn maatgevend voor de inrichting van de BHV-organisatie en betekenen direct wat voor het aantal BHV’ers, de wijze van alarmering en respons, de beschikbaarheid van middelen, de bekendheid met het gebouw, de opleiding en oefening van BHV’ers enzovoort. Als dit uitgangspunt te allen tijde kan worden gerealiseerd binnen de openingstijden van het gebouw, beschikt u over een adequate en effectieve BHV-organisatie en voldoet u automatisch aan alle gestelde regels met betrekking tot de BHV-zorg op maat. Het uitgangspunt van BHV-NieuweStijl© verwoordt dan ook precies dátgene dat u zelf graag wilt dat er gebeurt wanneer u op het werk iets overkomt.
Adequaat en effectief BHV-NieuweStijl© gaat niet alleen over de opzet, inrichting en instandhouding van de BHV-organisatie, maar ook over de opleiding en oefening van allen die deel uitmaken van de BHV-organisatie. Standaard wordt een aantal extra’s toegevoegd aan de BHV-opleiding, zoals de AED--training en de inzet van de eigen acteur- en LOTUS-groep Crisiact© . Met deze onderscheidende manier van trainen richten wij ons op de dagelijkse praktijk van uw cursist. Realistische voorbeelden in herkenbare situaties. Door een vernieuwende leerstijl en vele, uiterst realistische en belevingsgerichte oefeningen, leiden wij op tot adequaat handelende en effectief optredende BHV’ers. En dat is precies wat u wilt dat uw BHV’ers leren!
Take Home Message Opgeleid zijn is een, de vertaalslag maken naar de eigen omgeving is twee. Na afloop van de opleiding en training krijgt uw cursist een checklist met aandachtspunten mee voor de eigen organisatie. Praktisch en gericht op de eigen werkomgeving. Alle relevante informatie als geheugensteun snel voorhanden. Ook dit is BHV-NieuweStijl©.
|